WYCIECZKA NA NARTY

3 lutego 2017 r. osiemnaścioro adeptów narciarstwa z klas IV- VI szkoły podstawowej wyjechało na stok narciarski do Rybna k. Łomży.

Pomimo wcześniejszych jazd na nartach biegowych, w pierwszych chwilach widok trasy narciarskiej w Rybnie budził niepokój i przerażenie. Jednak po godzinie instruktażu przeprowadzonego przez instruktora narciarstwa zjazdowego, wszyscy podjęli się próby wjazdu wyciągiem orczykowo- talerzowym. Odwaga i wysiłek zostały nagrodzone. Zjazd z połowy stoku okazał się niezbyt trudny a nawet przyjemny. Kolejne próby wjazdu, to coraz wyższa wysokość i frajda z jazdy w dół. Po dwóch godzinach ćwiczenia, najodważniejsi uczniowie zjeżdżali ze szczytu góry z uśmiechem na twarzy. W czasie końcowej zbiórki, pierwszym pytaniem, które zadawali uczestnicy wycieczki było: kiedy przyjedziemy tu raz jeszcze?